چاپ سه بعدی غذا

رستوران با غذاهای پرینت شده توسط پرینتر سه بعدی

یک رستوران با غذاهای پرینت شده توسط پرینتر سه بعدی در هلند، در حال پیوستن به مجموعه رستوران هایی است که غذاهای خود را به وسیله ی پرینتر سه بعدی تولید می کنند. این رستوران با همکاری مشترک Byflow  و سرآشپز هلندی “جان اسمینک” در شهر Wolvega در حال راه اندازی می باشد. این مجموعه اولین رستوران با چاپ غذا در هلند خواهد بود.

سرآشپز اسمینک سابقه ی آشپزی در رستوران سه ستاره را دارد. او در حال حاضر با شرکت Byflow در حال همکاری می باشد. وی این فرصت را در جهت ایجاد تجربه ی جدید برای مشتریان در صرف غذا و همچنین بهبود تکنولوژی پرینترهای سه بعدی تولید کننده غذا، بسیار مفید می بیند. او زمان زیادی را صرف ایجاد راهکارهای جدید و تحقیق و توسعه در جهت تولید غذا با پرینتر سه بعدی کرده و هم اینک آماده ی راه اندازی این رستوران می باشد.

رستوران با غذاهای پرینت شده توسط پرینتر سه بعدی

ساختمان این رستوران هنوز آماده ی بهره برداری نبوده و اسم و آدرس وب سایت نیز برای این رستوران انتخاب نشده است. پیش بینی می شود در ماه می میلادی این رستوران آماده ی معرفی خواهد شد. محل احتمالی این رستوران بانک هلندی ING خواهد بود. سرآشپز اسمینک امیدوار است در زمان راه اندازی رستوران، تجربه ی منحصر بفردی در زمینه ی تولید خوراک با پرینتر سه بعدی در اختیار میهمانان قرار دهد.

تولید غذا با پرینتر سه بعدی

جاذبه اصلی رستوران با غذاهای پرینت شده توسط پرینتر سه بعدی

جاذبه ی اصلی این رستوران پرینتر تولید کننده ی غذا خواهد بود. Byflow این دستگاه را به یک ماشین ساده و آسان در جهت تولید خوراک تبدیل کرده است. این دستگاه در سایت شرکت سازنده با قیمت 3300 یورو به فروش می رسد.

دستگاه Byflow  توانایی استفاده از برخی مواد غذایی لیست شده را داشته و به کمک سرنگ قرار گرفته در قسمت هد دستگاه، اقدام به آماده سازی خوراک می نماید.

سرآشپز جان اسمینک در مورد رستوران با غذاهای پرینت شده توسط پرینتر سه بعدی می گوید: “با استفاده از چاپگر Byflow  از شرکت Focus 3D من قادر به ایجاد اشکال منحصر بفرد با غذاها هستم که پیشتر این امکان برایم میسر نبود. من می توانم میهمانانم را با تجربه ای منحصر بفرد و خوشمزه غافلگیر کنم. آینده در اختیار پرینترهای سه بعدی است!”

برای دیدن اصل خبر اینجا را کلیک کنید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992