خدمات چاپ سه بعدی

خدمات چاپ سه بعدی

برای آشنایی بیشتر شما با خدمات چاپ سه بعدی و مزرعه های چاپ سه بعدی در ابتدا مفهوم مزرعه و مرزعه ی چاپ سه بعدی را شرح می دهیم.

مزرعه

هرگاه صحبت از مزرعه یا کشتزار به عمل می آید ذهن ما به سمت محیطی سوق پیدا می کند که در آن امکان تولید، و پرورش محصولات کشاورزی وجود دارد.مزرعه

مفاهیم ذهنی ما معمولا به واقعیت نزدیک است. مزرعه در حقیقت محیطی هست که در آن امکان تولید، رشد، پرورش و تکامل مجموعه ای از موجودات زنده فراهم می گردد.مزرعه پرورش دام

مزرعه پرورش گیاهان

ارزانترین خدمات پرینت سه بعدی

مزرعه خدمات چاپ سه بعدی

در حوزه صنعت نیز ما اصلاح مزرعه را در حوزه پرینترهای سه بعدی به کار می بریم. مزرعه چاپ سه بعدی در حقیقت سلولی است که داخل آن چند پرینتر سه بعدی را کنار هم قرار داده اند و از آن برای تولید محصولات مختلف در تیراژهای بالا استفاده می نمایند.

در دنیای امروز با معرفی شدن پرینتر سه بعدی به عنوان یک ابزار بسیار مهم در صنایع مختلف، مزارع پرینتر سه بعدی نیز در حال گسترشند. یک مزرعه خدمات چاپ سه بعدی با مدیریت درست می تواند تبدیل به یک مکمل عالی برای کسب و کار حال حاضر شما شود و یا حتی می توانید به عنوان یک کسب و کار مستقل با درآمدی مناسب از آن استفاده کنید.

ساخت و مدیریت فارم پرینتر سه بعدی

مزارع پرینتر سه بعدی

مزرعه های خدمات چاپ سه بعدی ظرفیت تولید را افزایش داده و به شما این امکان را می دهد که در عین واحد چندین ماده را چاپ کنید، همچنین شما می توانید از پرینتر سه بعدی به عنوان یک خدمت پرداختی آسان استفاده کنید.

دلایل راه اندازی فارم های پرینتر سه بعدی

1- پشتیبانی از تیم های طراحی و مهندسی به صورت گسترده

زمانی که شما یک تیم طراحی و مهندسی بزرگ دارید می توانید توازن مناسبی بین استفاده از دستگاه و تعمیر و نگهداری ایجاد نمایید. مخصوصا زمانی که تعدادی از افراد در تعمیرات و نگهداری چاپگر سه بعدی تخصص دارند.

طراحی برای چاپگر سه بعدی

با ایجاد یک واحد جهت تعمیر و نگهداری دستگاه های پرینتر سه بعدی این قسمت را از طراحی جدا نموده، بدین معنی که مهندسین و طراحان می توانند در دو واحد با مسئولیت های جداگانه و به صورت تخصصی تر فعالیت نمایند.

دعوت از طراحان برای چاپگر سه بعدی

تعمیر و نگهداری پرینتر سه بعدی

2- افزایش ظرفیت تولید

میزان ظرفیت تولید موردنیاز بستگی به این امر دارد که آیا شما با دستگاه پرینتر سه بعدی تنها برای خود کار می کنید، یا با آن سفارش های مربوط به مشتریان را می زنید. فارم های پرینتر سه بعدی یا در حقیقت مجموعه ای از پرینترهای سه بعدی کمک می نماید تا خدمات چاپ سه بعدی در مقیاس و ظرفیت بالا به مشتریان ارائه گردد.

افزایش ظرفیت تولید با پرینتر سه بعدی

3- چاپ چندگانه مواد به صورت همزمان

اکثر پرینترها تنها می توانند یک ماده را در زمان مشخص چاپ کنند، به همین دلیل زمانی که شما کارهای چند جنسه داشته باشید که قرار است بر روی هم مونتاژ بشوند پروسه و زمان تولید شما به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت. با داشتن چند پرینتر شما می توانید چندین قطعه با جنس های مختلف را در مدت زمان کم چاپ و بر روی هم مونتاژ نمایید.

چاپ مواد چندگانه با پرینتر سه بعدی

4- چاپ سه بعدی را به عنوان خدمتی با پروسه ای بسیار آسان به مشتریان ارائه دهیم.

پروسه خدمات چاپ سه بعدی یک پروسه کاملا مدرن و دیجیتال و بدون دردسر می باشد. مشتریان تنها با اشتراک گذاری فایل در اینترنت می توانند درخواست خود را برای مجموعه های خدماتی ارسال نموده و این مجموعه ها در کمترین زمان ممکن سفارش مشتری را انجام و به او تحویل دهند.

5- تکرارپذیری و قابلیت اطمینان بالا چاپگرهای سه بعدی

با وجود اطمینان بالای دستگاه های پرینتر سه بعدی، مواردی همچون خطای کاربر، عدم کالیبره بودن دستگاه یا نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای باعث می شود دستگاه مدتی از کار بیافتد. زمانی که شما یک پرینتر سه بعدی دارید تمامی فعالیت های شما به واسطه از کار افتادن دستگاه متوقف می شود. در مجموعه های خدماتی به دلیل وجود تعداد دستگاه های بالا هیچ گاه تولید متوقف نمی شود و در صورت خرابی دستگاه، دستگاهی دیگر جایگزین آن می گردد.

تولید قطعات سری با پرینتر سه بعدی

6- فارم پرینتر سه بعدی خود را ساخته و مدیریت کنید

یکی از اصلی ترین مزایای پرینترهای سه بعدی ایجاد شغل برای جوانان می باشد. جوانان جویای کار می توانند به وسیله راه اندازی مزرعه های خدماتی پرینتر سه بعدی با حداقل 4 دستگاه و یا تعداد بیشتر اقدام به خلق کارآفرینی با سرمایه کم نموده و کسب و کاری با درآمد مناسب را راه اندازی نمایند.

فارم پرینتر سه بعدی

در صورتی که علاقه مند به راه اندازی مجموعه ی خود جهت ارائه خدمات چاپ سه بعدی هستید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992