رونمایی از پرینترهای سه بعدی

معرفی پرینترهای سه بعدی شرکت 3D Systems

شرکت 3D Systems یکی از معتبرترین شرکت های سازنده پرینتر سه بعدی به تازگی از دو پرینتر جدید خود رونمایی کرده است. این پرینترها در دو کاربرد متفاوت عرضه شده‌اند. یکی از پرینتر های سه بعدی مخصوص چاپ فلزات می باشد و دیگری در صنایع مربوط به دندانپزشکی کاربرد دارد.

ویژگی های چاپگر جدید شرکت 3D Systems

پرینتر سه بعدی DMP Flex 100  به منظور استفاده در دفاتر تحقیقاتی، طراحی و توسعه و نهایتا تولید محصول نهایی قابل استفاده حواهد بود.

پرینترهای سه بعدی شرکت 3D Systems

چاپگر جدید دیگر شرکت 3D Systems با نام تجاری DMP Dental 100 به بازار عرضه شده است. در طراحی این دستگاه بالابردن نسبت بازدهی به قیمت لحاظ شده است. این بدین معناست که طراحان تمام تلاش خود را در جهت بدست آوردن بالاترین کیفیت و بازدهی دستگاه با کمترین قیمت به کار برده اند. این دستگاه توانایی تولید 90 تاج دندان در کمتر از 4 ساعت و همچنین تولید 1 تاج دندان در حدود 25 دقیقه را دارا می باشد.

شرکت 3D Systems این دستگاه را در بالاترین کیفیت سطح کار را به وجود آورده و نیاز به پردازش پس از تولید را از میان برمی دارد. این دستگاه در حالت نرمال و با دقت مناسب 50 میکرومتر اقدام به لایه گذاری و تولید دندان می نماید. این دقت در لایه گذاری برای ایجاد جزییات و زیر ساخت های لازم برای پیچ و مهره، پل ها و فریم های مورد نیاز کافی می باشد.

دستگاه DMP Dental 100 یک دستیار مناسب در آزمایشگاه ها و لابراتوارهای دندانپزشکی می باشد. به کمک این دستگاه می توان در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داد.

در این روزها که بازار دندانپزکی بسیار رقابتی می باشد، سرعت در پاسخ گویی و همچنین کیفیت کار خروجی مهمترین پارامتر برای دندانپزشکان می باشد.

برای دیدن اصل خبر اینجا را کلیک کنید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992