مقالات آموزشی

مقالات آموزشی

اکثر کاربران پرینتر سه بعدی در هنگام کار با دستگاه دچار مشکلات ابتدایی و مختلف هستند که اکثر آن ها ناشی از آشنا نبودن و عدم آموزش درست نحوه کار با دستگاه است،به همین دلیل در این قسمت قصد داریم یک مجموعه آموزشی کامل جهت کار با پرینتر سه بعدی و نرم افزارهای مرتبط را در اختیار شما قرار دهیم، از این جهت مقالات آموزشی در مورد کار با پرینترهای سه بعدی و نرم افزار Slic3r را برای شما به اشتراک گذاشته ایم.

مباحث عمومی

مباحث عمومی

گستردگی، تنوع و گسترش مباحث در مورد پرینتر سه بعدی ما را بر آن داشت تا قسمتی به عنوان مباحث عمومی راجع به پرینترهای سه بعدی ایجاد نموده و مباحث مختلفی که در مورد چاپگرهای سه بعدی وجود دارد را برای شما به نمایش بگذاریم، تا بتوانیم یک معرفی کامل از پرینترهای سه بعدی و طرز کار آن ها را به شما نشان دهیم.


تکنولوژی

تکنولوژی

توسط تکنولوژی های مختلف و متنوع پرینتر سه بعدی، تولید محصولات با ایجاد و اشتراک گذاری فایل در اینترنت توسط کاربر ممکن می گردد. در این قسمت قصد داریم بر روی تکنلوژی های مختلف پرینتر سه بعدی از قبیل FDM، SLA، SLS، SLM، Material jetting، Binder jetting،Poly jet تکنولوژی چاپ سه بعدی فلزات و کاربرد آن ها در صنایع مختلف بحث نماییم.


آخرین اخبار

آخرین اخبار

با توجه به توسعه روز افزون پرینترهای سه بعدی در صنایع مختلف و افزایش چشمگیر کاربردهای این صنعت بی انتها، در این قسمت سعی داریم بر روی اخبار و تازه های این تکنولوژی بحث نموده و جدیدترین اخبار و تازه ها در این زمینه را برای شما مخاطبان عزیز به اشتراک بگذاریم.

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992