کارآفرینی با سرمایه کم

کارآفرینی با سرمایه کم

استفاده از پرینترهای سه بعدی در مراکز علمی و پژوهشی و صنعت هر روز در حال افزایش می باشد. موسسه ی تحقیقاتی گارتنر در سال 2012 پیش بینی جالبی در رابطه با رشد روز افزون پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف را منتشر کرد. در این گزارش، پیش بینی شده بود که به دلیل مناسب بودن تکنولوژی پرینتر سه بعدی به عنوان ابزاری مناسب جهت کارآفرینی با سرمایه کم، تا سال 2018 میزان استفاده از پرینترهای سه بعدی به اوج خود رسیده و از مرز 13.4 میلیارد دلار بگذرد. هم اکنون با توجه به آمار و ارقام، پیش بینی این موسسه به حقیقت پیوسته و هر روزه شاهد افزایش استفاده از این صنعت نو ظهور در تمامی صنایع مختلف می باشیم.

ارائه خدمات پرینت سه بعدی، ایده ای عالی جهت کارآفرینی با سرمایه کم

هزینه های بالای خرید و همچنین مشکلات موجود در راه اندازی و استفاده ی طولانی از پرینترهای سه بعدی باعث گردیده طراحان و علاقه مندان به جای تهیه ی پرینتر سه بعدی، اقدام به دریافت خدمات از مجموعه های دارای پرینتر سه بعدی نمایند.

همچنین در برخی موارد با توجه به بالا بودن تیراژ تولید قطعات توسط پرینتر سه بعدی، تهیه ی مزرعه ای با تعداد دستگاه بالا برای برخی شرکت ها مقرون به صرفه نمی باشد.

تولید قطعات سری با پرینتر سه بعدی

کارآفرینی با سرمایه کم توسط مزرعه پرینترهای سه بعدی ژرفا

مجموعه ی دانش بنیان ژرفا به منظور تشویق طراحان و صنعتگران جهت استفاده از پرینترهای سه بعدی و همچنین در راستای تولید ملی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و افرادی که تمایل به کارآفرینی با سرمایه کم دارند اقدام به ارائه خدمات متنوع در زمینه  پرینتر سه بعدی نموده است.

نمونه سازی انبوه با پرینتر سه بعدی

یکی از پیشنهادات مجموعه ی ژرفا برای علاقه مندان و عزیزان جویای کار، راه اندازی مزرعه های خدماتی پرینتر سه بعدی در سرتاسر ایران و ایجاد کارآفرینی برای علاقه مندان و جوانان جویای کار می باشد.

قطعات تولیدی با پرینتر سه بعدی ژرفاقطعات سری تولید شده با پرینترهای سه بعدی ژرفا

از این رو افرادی که به راه اندازی کسب و کار برای خود می اندیشند و یا علاقه مندان و کارآفرینان محترم می توانند با سرمایه گذاری بسیار اندک و با پشتیبانی و حمایت همه جانبه ی مجموعه ی دانش بنیان ژرفا، اقدام به راه اندازی مجموعه ی خدماتی خود نمایند. در این راستا مجموعه ی ژرفا علاوه بر در اختیار گذاشتن پرینترهای سه بعدی با کیفیت و سریع، آموزش های لازم در جهت استفاده از دستگاه ها و همچنین طرز بازاریابی و ارایه ی خدمات به مشتریان را در قالب کارگاه های آموزشی متنوع به دوستداران عزیز ارایه می نمایند، تا فرصتی مناسب برای کارآفرینی با سرمایه کم در کشور فراهم گردد.

کارگاه آموزشی پرینتر سه بعدی

کارآفرینی با سرمایه کم توسط پرینتر سه بعدی

در صورتی که علاقه مند به کارآفرینی، سرمایه گذاری و تولید کسب و کار جدید دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992