Explorer Max

برنامه ی استخدام و اعطای نمایندگی رسمی شرکت Flashforge

برنامه ی استخدام و اعطای نمایندگی رسمی سال 2018 شرکت Flashforge آغاز شد. اگر توزیع کننده یا فروشنده هستید و به دنبال افزودن پرینترهای سه بعدی Flashforge به فروشگاه خود هستید، با شرکت Flashforge از طریق ایمیل sales@flashforge.com تماس بگیرید.

Flashforge

شرکت Flashforge اخیرا مجموعه ای از پرینترهای سه بعدی منحصر بفرد با اهداف متفاوت را در سال جاری ارایه کرده است. برخی از این پرینترهای سه بعدی پیش تر در نمایشگاه CES2018 به نمایش گذاشته شده بود که در اخبار مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. این شرکت مجددا با معرفی نمونه هایی از قبیل Adventurer3، Explorer Max، Guider IIS و Creator3 بر سر زبان ها افتاده است.

شرکت Flashforge

در مورد شرکت Flashforge

این شرکت در سال 2011 تاسیس شد و از همان ابتدا همیشه در خط مقدم سازنده های پرینتر سه بعدی چینی قرار داشته است. این شرکت فروش خود در سطح جهان را 40% افزایش داده و بیش از 400 نمایندگی در 68 کشور دنیا دارد. در کنار پرینتر سه بعدی، این شرکت در زمینه ی تولید مواد اولیه پرینترهای سه بعدی و همچنین نرم افزار های مورد نیاز فعالیت دارد. این شرکت همچنین با تحسین منتقدان و سازندگان بزرگ پرینتر سه بعدی در دنیا، موفق به کسب جایزه ی سالانه ی 3DHubs برای سه سال متوالی از سال 2015 الی 2018 شده است. همچنین این شرکت توانسته است که رتبه ی سوم پرفروش ترین پرینتر سه بعدی را در سال گذشته بدست آورد.

شرکت Flashforge دارای انواع متفاوتی از پرینترهای سه بعدی موفق می باشد. در این بخش برخی از مدل های موفق شرکت را معرفی می نماییم:

Explorer Max: این پرینتر با تکنولوژی SLA کار می کند و در صنایع جواهر سازی و دندانپزشکی کاربرد دارد.

Explorer Max
Adventurer3: دستگاه FDM با نویز بسیار کم به همراه صفحه ی گرم و نازل قابل تعویض می باشد. این دستگاه بسیار کاربر پسند بوده و بستر ارتباطی با دستگاه فضای ابری می باشد.

Adventurer3
Guider IIS: دستگاه FDM صنعتی می باشد. دستگاهی بسیار قابل اعتماد و مناسب در جهت تولید قطعات صنعتی بزرگ می باشد.

Guider IIS
Creator 3: دارای دو نازل بوده و تا 300 درجه سانتی گراد را پشتیبانی می کند. با توجه به افزایش دمای نوک نازل تقریبا تمام مواد از قبیل ABS، PLA، HIPS، TEPG، PVA، Flex، Nylon و … را پشتیبانی می کند.

Creator 3

این شرکت با توجه به سیاست های کاری خود تمامی مواد و تکنولوژی ها را پشتیبانی می نماید. دستگاه های حرفه ای و فوق پیشرفته ی این شرکت از لحاظ امکانات و عملکرد کاملا متفاوت بوده و عملکردهای فوق العاده ای را دارا می باشند.

موفقیت Flashforge در گسترش محصولات

با توجه به تغییرات روزانه ی تکنولوژی در زمینه ی پرینترهای سه بعدی این شرکت دائما در حال جذب سرمایه و بروز شدن می باشد. مرکز تحقیق و توسعه ی شرکت چندین اختراع جدید را سالانه ثبت می نماید. همچنین خط تولید این شرکت توانایی تولید 7000 دستگاه پرینتر سه بعدی در ماه را دارا می باشد. همچنین محصولات این مجموعه دارای استاندارد های بین المللی از جمله FCC، CE و RoHS می باشند که این استانداردها مشخص کننده ی سطح کیفیت و کارایی این محصولات در جهت ارایه به بازارهای جهانی می باشد.

موفقیت Flashforge در گسترش محصولات

این شرکت هر ساله تغییراتی را در بین محصولات خود ایجاد می کند. آن ها موفق به ورود به بازارهای خانگی پس از بازار های صنعتی شده اند. این ورود به کمک ساخت انواع مختلف پرینتر سه بعدی و همچنین مواد مصرفی متنوع و نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از دستگاه می باشد. همچنین این شرکت توانسته است با تولید پرینتر سه بعدی Creator Pro خود را به عنوان سومین مدل پرفروش پرینترهای سه بعدی در سال 2018 در سطح جهان معرفی نماید.

حهت دیدن اصل خبر اینجا را کلیک کنید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992