ساخت آبمیوه گیری با پرینتر سه بعدی

چاپ 3 بعدی اجسام مختلف

 وقتی پرینتر 3 بعدی رومیزی برای اولین بار وارد بازار شد، مخترعان در اندیشه آن بودند که دیگر مردم نیازی نخواهند داشت تا برای خرید وسایل و تجهیزات موردنیاز خود، به فروشگاه ها بروند. در عوض آنها می توانند طرح های ساخته شده از اینترنت را دانلود کرده و به  راحتی از خانه خودشان، وسیله موردنظر خود را چاپ کنند. در حال حاضر می توان ادعا کرد که آن روز در حال فرا رسیدن است و چاپ 3 بعدی اجسام مختلف جایگاه خود را پیدا نموده است.

گسترش چاپ 3 بعدی اجسام مختلف

در این قسمت ما مجموعه ای از نمونه ها و اجسام برجسته که با چاپ 3 بعدی ایجاد شده را برای شما نشان داده ایم:

سر دوش

ساخت سردوشی با پرینتر سه بعدی

همیشه خواستار این نبودید که در هنگام دوش گرفتن، دایره آزادی عمل بیشتری داشته باشید؟ سر دوش های ایجاد شده با چاپ 3 بعدی جواب گوی این نیاز است، این سردوش ها ممکن است در حال حاضر، نتواند آهنگ پخش کند، یا رنگ ها را تغییر دهد، یا در ذخیره آب تاثیری بگذارد. ولی چه کسی خبر دارد، ممکن است در آینده این ویژگی ها، جزء امکانات جانبی این سر دوش ها قرار بگیرد.

درب بطری بازکن

ساخت درب بازکن با پرینتر سه بعدی

هیچی بدتر از این نیست که نیاز به در باز کن داشته باشید و یک در بازکن خوش دست نداشته باشید. وقتی می توانیم به آسانی با با چاپ 3 بعدی اجسام مختلف، در بازکن به تعداد لازم پرینت کنیم، نباید بابت این مسئله به این کوچکی آزرده خاطر بشویم .

گیاهان

ساخت گیاهان با پرینتر سه بعدی

صدها طرح گلدان برای پرینت شدن در اینترنت وجود دارد، ولی این نمونه دارای طراحی ساده و محبوبی است، که به صورت خود آبیاری شونده است و توسط شرکت Parallel Goods ارائه گردیده است.

محافظ پریز

ساخت محافظ پریز با پرینتر سه بعدی

این محصول یک راه ساده برای محافظت کردن از کودکان در برابر  برق گرفتگی است، که در اثر داخل وارد کردن اشیاء داخل پریز برق، اتفاق می افتد. جدا از مسایل ایمنی، این محصول شما می توانید طرحی را که دوست دارید را پرینت کنید.

جا خودکاری – نظم دهنده میز

ساخت جاخودکاری با پرینتر سه بعدی

آیا شما تعداد زیادی خودکار دارید و مکانی ندارید که بتوانید آنها را نظم ببخشید. یک خبر خوب : کلی طرح نگهدارنده وسایل نوشتن وجود دارد که می توانید تمام ابزار های نوشتن تون رو به صورتی زیبا و منظم نمایش دهید. چاپ تمامی این طرح ها تنها با چاپ 3 بعدی امکان پذیر می گردد.

زیر لیوانی

ساخت زیرلیوانی با پرینتر سه بعدی

چیزی بدتر از حلقه هایی که در اثر گذاشتن لیوان باقی می ماند، نیست. خوشبختانه زیر لیوانی برای این حل این مشکل ناخوشایند بوجود آمده و بهترین قسمت در مورد این محصول آن است که، شما می توانید آن را طی چند دقیقه پرینت کنید.

جا آویز دیواری برای هر چیزی

ساخت جاآویز برای پرینتر سه بعدی

برای آویزان کردن ابزار آلات موسیقی گرفته تا وسایل ورزشی مثل اسکیت بردها، طرح های آویز که دارای طرح های هوشمندانه، خلاقانه و قابل تنظیم است از جاآویز داوری استفاده می شود. شما به راحتی می توانید

کاردک برای شیشه ماشین

ساخت کاردک برای شیشه توسط پرینتر سه بعدی

اگر در مکانی زندگی می کنید که دمای آنجا زیر صفر درجه  است، داشتن یک شیشه تمیزکن ضرورت دارد. نکته جالب در مورد ساخت با پرینتر سه بعدی این است که اگر این لوازم گم شود یا شکسته شود به راحتی می توان یکی دیگر پرینت کرد.

پیمانه های غذاخوری

ساخت پیمانه های غذاخوری با پرینتر سه بعدی

یکی از ابزارهای مهم در پختن کیک ها، داشتن پیمانه می باشد، اما متاسفانه به خاطر کار کردن زیاد بعد از چندسال، از بین می رود. خوشبختانه  امروزه تعداد زیادی از طرح ها به اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد، که می توانید به راحتی پرینت کنید.

آبمیوه گیری مرکبات

چاپ 3 بعدی اجسام مختلف

آبمیوه گیری یکی از پرکاربردترین وسایل برای خانه و به خصوص خانم های خانه دار می باشد. اکثر این وسایل در اثر مرور زمان دچار شکستگی یا فرسودگی می شود، چاپ 3 بعدی اجسام مختلف این امکان را می دهد که هر زمان به این وسایل نیاز داشتید، با سلیقه و طرح موردنظر خود آن ها را چاپ نمایید.

انبر چیپس

ساخت انبر چیپس با چاپگر 3 بعدی

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که نتوانید  تنقلاتی مانند چیپس را کامل بخورید، در حال حاضر خوشبختانه انواع متنوعی از انبر های دستی توسط چاپ 3 بعدی به وجود آمده که توسط آن ها می توانید تکه های کوچک را بردارید.

فشار دهنده تیوب خمیردندان

ساخت فشاردهنده تیوب خمیردندان توسط چاپ 3 بعدی

بهداشت دهان و دندان مطلب مهمی است که باید به آن توجه شود، که در این مورد هدر رفتن خمیردندان در مقدار کم هم باید اصلاح شود. خوشبختانه ابزاری ساخته شده که خمیردندان داخل تیوب را تا اخرین ذره به آسانی خارج می کند.

نگهدارنده شمع

ساخت نگهدارنده شمع با چاپگر 3 بعدی

آیا شما جزء آن دسته از افراد هستید که از داشتن کلکسیون شمع لذت می برید؟ اگر به دنبال راه های هوشمندانه ای برای تنظیم روشنایی خانه به صورت دل انگیز هستید، کافیست که در اینترنت نگهدارنده شمع را جستجو و تعداد زیادی از طرح های مختلف را بیابید، طرح هایی که توسط چاپگر سه بعدی به سادگی می توان آن ها را ایجاد نمود.

گلدان

ساخت گلدان با چاپگر 3 بعدی

اگر علاقه زیادی به گل آرایی دارید و می خواهید توانایی های خود را جهت چیدمان گل ها به نمایش بگذارید،با استفاده از گلدان های پرینت شده سه بعدی مختلف می توانید، هنر خود را جلوه دهید. طرح کلی گلدان خود را در اینترنت یافته و توسط پرینتر سه بعدی آن را ایجاد نمایید.

 

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992