خدمات پرینت سه بعدی تهران

خدمات پرینت سه بعدی تهران

با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژی پرینترهای سه بعدی و همچنین ایجاد علاقه مندی بین طراحان صنعتی، معماران، مهندسین مکانیک و … وجود پرینتر سه بعدی در دفاتر کار شهرهای بزرگ بسیار احساس می شود. با این وجود به دلیل برخی موارد خاص از جمله هزینه ی بالای تهیه دستگاه و یا مشکلات موجود در راه اندازی و استفاده طولانی از دستگاه، بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای خرید دستگاه و استفاده ی مستقیم از آن، با شرکت های ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی تهران و شهرهای بزرگ کار نمایند.

ارزانترین خدمات پرینت سه بعدی

نحوه همکاری شرکت ها با عرضه کنندگان خدمات پرینت سه بعدی

همکاری شرکت ها با عرضه کنندگان خدمات پرینت سه بعدی تهران و سراسر کشور بدین صورت است که شرکت ها، طرح های خود را به مجموعه های خدماتی ارسال کرده تا آن مجموعه ها طرح را با پرینتر سه بعدی ساخته و در اختیارشان قرار دهد.

ارائه خدمات پرینت سه بعدی در تهران

در این بین علاوه بر مشکلات احتمالی در طرح های سه بعدی که منجر به ارسال و دریافت چندین باره ی فایل بین طراح و مجموعه ی خدماتی می شود، در بسیاری موارد نیز عدم وجود دستگاه خالی برای پرینت قطعات، باعث سردرگمی و تاخیر در تولید قطعات طراحان می گردد.

پر بودن فارم پرینتر سه بعدی

نحوه ارائه خدمات پرینت سه بعدی تهران و سراسر کشور توسط شرکت ژرفا

مجموعه ی ژرفا در بخش خدمات پرینت سه بعدی تهران و شهرهای دیگر فعالیت داشته و با ایجاد مزرعه ای با تعداد دستگاه بالا، تاخیر در تولید قطعات را به حداقل میزان خود رسانده،  علاوه بر این طراحان مجرب و آشنا به تمامی نرم افزار های سه بعدی سازی، مشکلات ریز و درشت طرح ها را یا خود برطرف می نمایند و یا از طریق مشاوره ی صحیح به طراح، امکان اصلاح طرح در حداقل زمان ممکن فراهم می گردد.

تغییر طراحی با پرینتر سه بعدی

همچنین وجود مزرعه ی بزرگ در بخش خدمات پرینت سه بعدی تهران و شهرهای دیگر  توسط شرکت ژرفا، این امکان را فراهم می آورد تا این شرکت تنها مجموعه ی فعال در زمینه ی تولید قطعات با تیراژ بالا در ایران باشد. هم اکنون ظرفیت تولیدی مجموعه ی ژرفا در بخش خدمات پرینتر سه بعدی، حدود 4 متر مکعب در روز می باشد.قطعات سری تولید شده با پرینترهای سه بعدی ژرفا

ارزان ترین خدمات پرینت سه بعدی

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در بحث خدمات پرینت سه بعدی، قیمت تمام شده ی قطعه توسط دستگاه می باشد. پارامتر های دخیل در قیمت تمام شده ی قطعه ی تولیدی به وسیله ی پرینتر سه بعدی، علاوه بر حجم مواد مصرفی، فرم، پیچیدگی قطعه و زمان تولید قطعه می باشد.

خدمات پرینت سه بعدی تهران

با توجه به موارد بیان شده در مقاله خدمات پرینتر سه بعدی، مهم ترین پارامتر در قیمت تمام شده ی قطعه توسط پرینتر سه بعدی، زمان تولید قطعه می باشد.

سرعت دستگاه های پرینتر سه بعدی

ارزان ترین خدمات پرینت سه بعدی تهران و سراسر کشور

مجموعه ی دانش بنیان ژرفا به دلیل تشویق طراحان و علاقه مندان به استفاده بیشتر از خدمات پرینت سه بعدی و همچنین در راستای پیشرفت صنعت و تولید ملی، اقدام به بازبینی در قیمت تمام شده ی خدمات خود نموده است. از این رو و با توجه به مطالب ذکر شده و محاسبه کلیه پارامترها، قیمت خدمات پرینت سه بعدی برای کاربران ساعتی 6500 تومان به ازای هر ساعت کارکرد دستگاه می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که در صورت درخواست خدمات صنعتی و در تیراژ بالا، قیمت خدمات مشمول تخفیف نیز خواهد بود و قیمت خدمات پرینت سه بعدی بالای 1000 ساعت به ساعتی 5000 تومان می رسد.

قطعات تولید شده انبوه با پرینتر سه بعدی

مزارع پرینتر سه بعدی

سری کاری به وسیله پرینتر سه بعدی

جهت اطلاع دقیق از نحوه ارائه خدمات پرینترهای سه بعدی شرکت ژرفا با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992