Cura software

به روزرسانی نرم افزار Cura

شرکت Ultimaker تولید کننده پرینترهای سه بعدی ویرایش جدید بتا از نرم افزار Cura  را معرفی کرده است که در آن به روزرسانی نرم افزار Cura انجام گردیده است. نسخه ی بتا Cura 3.4 با چندین ویژگی جدید از جمله به روز رسانی هسته ی اصلی نرم افزار و پلاگین های آن معرفی شده است. آخرین ویرایش معرفی شده ی این نرم افزار چند هقته ی پیش با عنوان Cura 3.3.1 معرفی شده بود. یکی دیگر از قابلیت های به روز شده ی ویرایش جدید نرم افزار، تنظیمات پیشرفته به منظور کنترل ساپورت برای بهبود کیفیت قطعات تولید شده می باشد.

تغییرات بسیاری در جهت بهبود کیفیت قطعه ی تولید شده در ویرایش  3.4 ایجاد گردیده است. در نسخه ی جدید بسیاری از پلاگین ها به روز رسانی شده و اشکالات نرم افزار حل شده است. همچنین ویژگی های جدیدی برای تولید دیواره ها، مواد نگهدارنده و خطوط داخلی اضاقه شده است. یکی از مهمترین تغییرات ویرایش جدید، اضافه کردن قابلیت خواندن فایل ها از نرم افزار های Autodesk، Blender، OpenSCAD و  FreeCAD می باشد.

ویرایش جدید نرم افزار Cura  را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

به روزرسانی نرم افزار Cura

تغییرات اعمال شده در آخرین به روزرسانی نرم افزار Cura

در آخرین به روزرسانی نرم افزار Cura جدید بسیاری از تغییرات قابل مشاهده خواهد بود. به طور مثال در تنظیمات پیشرفته ی بخش ساپورت یا نگهدارنده، این دسترسی به کاربر داده شده است تا با انتخاب خود اقدام به تولید و یا حذف ساپورت از بخش های مختلف طرح نماید. به طور مشابه می توان دیواره های اطراف طرح را به دقت کنترل نمود و در موارد مورد نیاز ضخامت آن ها را تغییر داد.

پلاگین جدید مرورگر در این ویرایش بخشی از جعبه ابزار نرم افزار می باشد. این پلاگین دارای ساختار گرافیکی و کاربرپسند می باشد. این بخش از نرم افزار هم اکنون بر روی یک پلتفرم ابری ایجاد شده و می تواند طرح مورد نظر کاربر را در خود نگهداری نماید. در این صورت در هر مکانی، کاربر قادر خواهد بود به سرعت به طرح های مورد نظر خود دسترسی پیدا کند.

برای دیدن اصل خبر اینجا را کلیک کنید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992