خدمات پرینت سه بعدی

قیمت خدمات پرینت سه بعدی در شرکت ژرفا ساعتی 6500 تومان می باشد که در تیراژ بالای 1000 ساعت این قیمت به 5000 تومان می رسد که بسیار باصرفه می باشد.شرکت ژرفا در تلاش است، باکیفیت ترین و ازران ترین خدمات پرینت سه بعدی را ارائه نموده و قطعات و طرح های شما کاربران گرامی […]

بیشتر بخوانید

مزرعه های خدمات پرینت سه بعدی

مجموعه ی دانش بنیان ژرفا به دلیل تشویق طراحان و علاقه مندان به استفاده بیشتر از خدمات پرینت سه بعدی و همچنین در راستای پیشرفت صنعت و تولید ملی، اقدام به بازبینی در قیمت تمام شده ی خدمات خود نموده است. از این رو قیمت مزرعه های خدمات پرینت سه بعدی شرکت ژرفا برای کاربران […]

بیشتر بخوانید

پرینتر سه بعدی با تکنولوژی SLA

پرینتر سه بعدی با تکنولوژی SLA یا به عبارتی استریولیتوگرافی یک فرآیند تولید افزودنی است که در خانواده شکل دهی پلیمرها جهت رسیدن به محصول نهایی قرار می گیرد . مواد مورد استفاده در تکنولوژی SLA، پلیمرهای حساس به نور (رزین) هستند که در قالب مایع قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید

پرینتر سه بعدی با تکنولوژی FDM

پرینتر سه بعدی با تکنولوژی FDM به عنوان ارزانترین تکنولوژی پرینتر سه بعدی در بازار شناخته می شود. این روش انواع متنوعی از مواد پلاستیکی را در گستره جنسی دارد که شامل ABS، PLA، نایلون و … می باشد.

بیشتر بخوانید

تکنولوژی SLA به کار برده شده در پرینتر سه بعدی

تکنولوژی SLA به کار برده شده در پرینتر سه بعدی یا به عبارتی استریولیتوگرافی یک فرآیند تولید افزودنی است که در خانواده شکل دهی پلیمرها جهت رسیدن به محصول نهایی قرار می گیرد . در روش SLA یک قطعه، با انتخاب لایه به لایه پلیمر توسط اشعه ماوراء بنفش (UV) تولید می گردد.

بیشتر بخوانید

تکنولوژی SLS به کار رفته در پرینتر سه بعدی

تکنولوژی SLS به کار رفته در پرینتر سه بعدی یک فرآیند تولید افزودنی است که در خانواده ترکیب و اتصال پودر قرار می گیرد. در تکنولوژی SLS یک لیزر که قابلیت حرکت در مسیرهای مختلف را دارد، با توجه به شکل طرح، یک قسمت از پودر پلیمر را ترکیب و سخت نموده و قطعه را […]

بیشتر بخوانید

پرینتر سه بعدی برای تولید منازل مسکونی

پرینتر سه بعدی تبدیل به یک ابزار مناسب جهت اکثر صنایع گردیده و در حال تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب به جای روش های صنعتی می باشد. در حال حاضر پرینتر سه بعدی برای تولید منازل مسکونی نیز استفاده شده که در این ویدیو آن را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

بیشتر بخوانید

استفاده از فن جهت کیفیت قطعات پرینت شده سه بعدی

تاثیر استفاده از فن جهت کیفیت قطعات پرینت شده سه بعدی بسیار زیاد بوده و باعث افزایش کیفیت سطح قطعات و آماده شدن هر لایه پرینت شده جهت نشستن مناسب لایه بعدی می گردد. اکثر پرینترهای سه بعدی با تکنولوژي FDM مجهز به فن، جهت خنک کاری می باشند تا کیفیت موردنظر قطعات تامین گردد.

بیشتر بخوانید

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992