Microsoft + 3DPrinterOS

پلتفرم ابری برای فارم های پرینتر سه بعدی به چه صورت است

خبر شراکت 3DprinterOS با مایکروسافت Azure برای گسترش پلتفرم ابری جهت فارم های پرینتر سه بعدی به تازگی اعلام شد. هدف از این مشارکت ایجاد سرویسی امن برای چاپگرهای سه بعدی بر بستر پلتفرم Azure  از شرکت مایکروسافت می باشد، این پلتفرم سیستم ابری مایکروسافت می باشد.

3DprinterOS مدیریت ابری چاپگرهای رومیزی را در اختیار دارد. این شرکت تقریبا 5 سال پیش فعالیت خود را آغاز نموده است. ایده ی این شرکت این است که بتواند از سرویس محاسبات ابری Azure برای ایجاد یک سیستم ابرقدرتمند و مقیاس پذیر استفاده نماید.

مدیر عامل شرکت 3dPrinterOS، جان دگرو در اینباره می گوید:

“ما بسیار مشتاق هستیم تا با همکاری مایکروسافت خدمات به مشتریان اختصاصی خود را در قالب ابری و کاملا محافظت شده ارایه دهیم. این یک تلاش جهانی برای ایجاد زیرساختی ایده آل و منطبق بر فضای ابری، انطباق پذیر، ایمن و قابل اطمینان در سراسر جهان از جمله چین و اروپا می باشد.”

3DPrinterOS+Microsoft Azure

پلتفرم ابری جهت فارم های پرینتر سه بعدی به چه صورت است؟

این سرویس و خدمات ابری یک روش مدیریت بر روی فارم های پرینترهای سه بعدی را فراهم می آورد. به عنوان مثال توسط این سرویس می توان اقدام به تولید فایل های G-code  نمود، فایل ها را آنالیز کرد و بر روی مزارع پرینتر سه بعدی اقدام به تولید صف و شروع تولید قطعه نمود. در ماه های اخیر این شرکت بیشتر بر روی آموزش این سیستم تمرکز داشته است.

مدیر ارشد مایکروسافت Azure، نیکول هرسوویتز در مورد پلتفرم ابری جهت فارم های پرینتر سه بعدی می گوید:

فضای ابری جهت فارم های پرینتر سه بعدی فضایی است برای ایجاد صنایع و فرصت های جدید برای شرکت های دانش بنیان و نوآور.

شرکت های پیشرو به مایکروسافت Azure  کمک می کنند تا فرصت های بین المللی را برای کسب و کارهای متنوع مثل 3DprinterOS گسترش دهد. این کسب و کارها را می توان با استفاده از فضای ابری و بر روی دستگاه های IoT در مدلی جدید از تولید تعریف نمود.

شراکت 3DprinterOS با مایکروسافت Azure برای شراکت 3DprinterOS با مایکروسافت Azure برای گسترش پلتفرم ابری جهت فارم های پرینتر سه بعدی

این بسته شامل راه حلی برای مدیریت کاربران و طراحان و همچنین مدیریت پرینترهای سه بعدی می باشد. امیدواریم با این تغییرات، کاربران و مشتریان جدید و همچنین توسعه دهندگان نرم افزاری بیشتری جذب 3dPrinterOS شوند.

3dprinteros

گسترش فارم های پرینتر سه بعدی با تکنولوژی های کنونی

در نهایت با این سیستم چاپ و تولید قطعه به همراه مدیریت کاربران و همچنین مشاهده ی روند تولید امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر موضوعات بیان شده، استفاده ی آسان و در دسترس بودن مزارع چاپ سه بعدی از دیگر امکانات این روش خواهد بود. همچنین امنیت موجود در این سیستم باعث خواهد شد تا شرکت ها و مهندسین بیشتری جذب این پلتفرم گردند، با به اشتراک گذاری فایل ها توسط طراحان می توان امیدوار بود که چاپگرهای سه بعدی با تکنولوژی های کنونی دارای رشد بیشتری گردند و بالطبع گسترش کاربردهای پرینترهای سه بعدی را مشاهده خواهیم نمود.

گسترش فارم های پرینتر سه بعدی

برای دیدن اصل خبر اینجا را کلیک کنید.

مقالات مرتبط

خدمات و مشاوره رایگان

021-88726992